1920 X 510.3

Najczęściej zadawane pytania

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

UMAWIANIE SIĘ NA TATUAŻ

1.

Jak umówić się na tatuaż?

Skontaktuj się z nami przez FB, IG, maila lub formularz zgłoszeniowy na stronie. W wiadomości postaraj się określić tematykę, umiejscowienie oraz orientacyjny rozmiar. Mile widziane są też zdjęcia inspiracji. Jeśli jednak nie jesteś w stanie podać nam tych informacji, nie przejmuj się.

Po prostu napisz, a my naprowadzimy Cię na odpowiednie tory. 

Możesz też wpaść do studia na kawę i wszystko omówić na żywo. Pamiętaj jednak, że warto wcześniej zadzwonić i ustalić konkretny termin konsultacji, która jest bezpłatna. Wtedy masz pewność, że będziemy w stanie poświęcić Ci tyle czasu ile potrzebujesz. Nasi Managerowie chętnie wysłuchają Twojego pomysłu, pomogą w wyborze tatuatora i doprecyzują wszelkie szczegóły. Jeśli jest taka potrzeba, zawsze możesz porozmawiać indywidualnie z artystą, poznać go i przedstawić mu swoją wizję. 

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc 😉

2.

Czy muszę wpłacić zadatek?

Po ustaleniu wzoru oraz terminu pobieramy zadatek w wysokości 200 zł (jeśli koszt tatuażu nie przekracza 500 zł) lub 300 zł (jeśli koszt tatuażu to więcej niż 500 zł). Wysokość zadatku jest odejmowana od ceny tatuażu przy finalnym rozliczeniu.

Zadatek należy wpłacić najpóźniej 5 dni od ustalenia terminu, można go wpłacać na konto (kontakt mail oraz FP) lub osobiście.

Zadatek jest bezzwrotny w sytuacjach, gdy:

– zrezygnujesz z umówionej sesji i nie będziesz chciał przełożyć jej terminu, dotyczy to osób, które zrezygnowały z sesji do 5 dni przed ustalonym terminem)

– nie stawisz się w wyznaczonym dniu i czasie, 

– odpowiednio wcześnie (min. 5 dni przed terminem) nie poinformujesz nas o konieczności przełożenia zabookowanego terminu.

3.

Mam sporo pytań i nie wiem od czego zacząć, czy mogę prosić o pomoc?

Jasne! Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc. Jeśli nie wiesz od czego zacząć wpadnij do nas na kawkę, poznamy się, a Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania. Konsultacje są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują. Chętnie wysłuchamy Twojego pomysłu i pomożemy Ci wszystko uporządkować. Przyjdź do nas jak do najlepszych ziomków i niczym się nie stresuj.

4.

Czy przygotujecie dla mnie projekt według moich wytycznych?

Zdecydowanie tak – zależy nam, aby każdy tatuaż był autorską pracą. Nie kopiujemy dzieł innych artystów. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając Twój pomysł i inspirując się tym co nam przedstawiłaś/eś.

5.

Kiedy zobaczę projekt?

Przyjęliśmy zasadę przygotowania projektu na umówiony dzień tatuowania. Pracując codziennie, nie jesteśmy w stanie usiąść do projektu z wyprzedzeniem. Ale bez obaw, przed każdą sesją siadamy i omawiamy to co stworzyliśmy. Spokojnie możesz wprowadzić drobne zmiany i przekazać tatuatorowi swoje uwagi.

6.

Czy poprawiacie/zakrywanie stare tatuaże?

Tak, zajmujemy się szeroko pojętymi coverami. Natomiast, aby zdecydować, czy jesteśmy w stanie poprawić lub zakryć stary tatuaż musimy zobaczyć czego chcesz się pozbyć. Najlepsza jest wizyta w studio. Jeśli z jakiś powodów nie jesteś w stanie do nas dotrzeć to pamiętaj, aby podesłać nam dobrej jakości zdjęcia, opis rozmiaru oraz umiejscowienia starej dziary. 

Większość tatuaży udaje się zakryć lub przerobić, jednak czasem wymaga zabiegu laserowego usuwania tatuażu. Często stare tatuaże są ciemne oraz „mocno wbite” i należy je rozjaśnić przed zakryciem. Pamiętaj, że chodzi o uzyskanie jak najlepszego efektu, a taka praca wymaga od tatuatora doświadczenia i o wiele większego nakładu pracy niż działanie na czystej skórze. Nie zawsze też, można wykonać cover w 100% odzwierciedlający Twój pomysł, więc musisz nam po prostu zaufać.

7.

Czy tatuujecie osoby niepełnoletnie?

Nie wykonujemy tatuaży osobom niepełnoletnim, nawet za zgodą i w obecności rodzica/opiekuna prawnego. Wpadnij do nas jak skończysz 18 lat 😉

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

1.

Jak przygotować się do sesji? Co można, a czego nie można robić przed tatuowaniem?

– Wyśpij się. 

– Zjedz porządne śniadanie. 

– Nie bądź na kacu lub pod wpływem alkoholu oraz innych używek, najlepiej nie pij 1-2 dni przed tatuowaniem. 

– Nie opalaj się i nie odwiedzaj solarium przynajmniej 14 dni przed tatuowaniem. 

– Nie używaj nadmiernej ilości perfum oraz innych substancji zapachowych. 

– Na sesję przyjdź o umówionej porze, jeśli wiesz, że spóźnisz się, poinformuj nas o tym. 

– W związku z COVID-19 prosimy o przychodzenie na sesję bez osób towarzyszących. 

– W trakcie tatuowania w sali zabiegowej mogą przebywać tylko tatuatorzy i osoby tatuowane. 

– Bądź przygotowany na to, że jeśli tatuujesz się w okolicach intymnych, będziesz musiał/a się rozebrać. Ale spokojnie, posiadamy parawan 😉 

– Przed sesją nie używaj żadnych środków znieczulających bez konsultacji z tatuatorem. 

–  Zabierz ze sobą wygodne ubranie, które możesz ewentualnie ubrudzić tuszem, sesja często trwa kilka godzin, zadbaj o swój własny komfort oraz komfort tatuatora.

–  Jeśli jesteś karmiącą matką to na sesje należy umówić się po zakończeniu okresu karmienia.

2.

Ile czasu będzie trwała sesja?

Czas trwania sesji zależy od tego co będziemy tatuować. Na długość procesu tatuowania wpływa kilka czynników: wielkość wzoru, miejsce oraz stopień skomplikwoania projektu. Małe tatuaże to zwykle kwestia 1-2h, średnie 3-4h, cała sesja może trwać nawet do 8h. Natomiast nie martw się, zadbamy o Ciebie i Twój komfort. Podczas zapisu manager informuje o szacowanym czasie wykonania tatuażu.

W trakcie zabiegu przewidziane są przerwy na jedzenie, toaletę, czy papierosa. Jeśli wiesz, że Twój tatuaż będzie trwał kilka godzin, smiało zabierz ze sobą książkę, czy smartfona + słuchawki z apką Netflixa 😉

3.

Jak będzie wyglądała moja sesja?

Każdy proces wykonania tatuażu rozpoczyna się omówieniem projektu, który wcześniej został przygotowany według Twoich wytycznych. Ten etap jest zawsze kluczowy, ponieważ jest to czas na konsultacje, wprowadzenie ewentualnych zmian i dopracowanie najmniejszych szczegółów. Następnie przechodzimy do odbijania kalki za pomocą, której jesteśmy w stanie przenieść Wasz wymarzony wzór na skórę. Wtedy dopasowujemy projekt do anatomii Waszego ciała tak, żeby prezentował się idealnie. Nastepnie zasiadasz lub kładziesz się na wcześniej przygotowane stanowisko, które jest sterylne i zdezynfekowane przez tatuatora i przechodzimy już do finalnej części, czyli tatuowania, które w zależności od wzoru trwa od 1 do nawet 8 godzin.

Na koniec artysta zabezpiecza wykonany już tatuaż specjalnym opatrunkiem i przekazuje informacje jak dbać i jak obchodzić się ze świezym tatuażem. Ważne, abyś uważnie wysłuchał wszytskich wskazówek tatuatora i w razie pytań, czy wątliwości, zaczerpnął wiedzy w studio lub u samego artysty. Nie czytaj tego co jest napisane na internetowych forach, czy tatuażowych grupach. Te infomacje piszą różni ludzie, którzy niekoniecznie znają się na branży tatuatorskiej.

Regulamin

Kochani! Zanim do nas napiszecie zapoznajcie się z treścią tej informacji, ułatwi nam to komunikację oraz skróci czas omówienia pracy:

 1. Tatuaże wykonujemy tylko i wyłącznie osobom pełnoletnim. 
 2. Można skontaktować się z nami na kilka sposobów: FB, mail, telefon lub osobiście w studio.
 3. Jeśli piszesz do nas wiadomość na FB lub maila pamiętaj:
  • opisz krótko co chciałbyś wytatuować i podeślij 2-3 zdjęcia referencyjne/inspiracje,
  • podaj miejsce, w którym tatuaż miałby się znajdować,
  • spróbuj określić wymiar tatuażu,
  • jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, nie przejmuj się, na pewno Ci pomożemy,
  • staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości w ciągu 24h, jeśli nie chcesz czekać – zadzwoń na numer +48 791 918 583
 4. W celu umówienia się na konsultację – zadzwoń lub napisz – ustalimy konkretną datę oraz godzinę.
 5. Po ustaleniu wzoru oraz terminu pobieramy zadatek w wysokości 100-300 zł w zależności od ceny tatuażu..
 6. Zadatek należy wpłacić na konto(kontakt mail/FB) lub osobiście, najpóźniej 3 dni od ustalenia terminu. Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z potwierdzeniem terminu.
 7. Zadatek jest zwrotny jeśli zrezygnujesz lub przełożysz z jakiś powodów termin, jednak musisz nas poinformować o tym przynajmniej 5 dni przed umówioną sesją. W innym przypadku zadatek przepada. Przy ustaleniu kolejnego terminu, ponownie będziesz musiał go wpłacić.
 8. Projekt jest przedstawiany i konsultowany z klientem w dniu umówionej sesji.

Przed przyjściem na sesje: 

 1. Wyśpij się.
 2. Zjedz porządne śniadanie.
 3. Nie bądź na kacu lub pod wpływem alkoholu oraz innych używek, nie pij 1-2 dni przed tatuowaniem.
 4. Nie opalaj się i nie odwiedzaj solarium przynajmniej 14 dni przed tatuowaniem.
 5. Nie używaj nadmiernej ilości perfum oraz innych substancji zapachowych.
 6. Na sesję przyjdź o umówionej porze, jeśli wiesz, że spóźnisz się, poinformuj nas o tym.
 7. W związku z COVID-19 prosimy o przychodzenie na sesję bez osób towarzyszących.
 8. W trakcie tatuowania w sali zabiegowej mogą przebywać tylko tatuatorzy i osoby tatuowane.
 9. Bądź przygotowany na to, że jeśli tatuujesz się w okolicach intymnych, będziesz musiał/a się rozebrać. Ale spokojnie, posiadamy parawan 😉
 10. Przed sesją nie używaj żadnych środków znieczulających bez konsultacji z tatuatorem.
 11. Zabierz ze sobą wygodne ubranie, które możesz ewentualnie ubrudzić tuszem, sesja często trwa kilka godzin, zadbaj o swój własny komfort oraz komfort tatuatora.
 12. Jeśli jesteś karmiącą matką to na sesje należy umówić się po zakończeniu okresu karmienia.

Po sesji: 

 1. Dbaj o tatuaż według porad, których udzieli Ci tatuator.
 2. Nie pij alkoholu w dniu sesji oraz 1-2 dni po niej.
 3. Przemywaj tatuaż i chroń go od mechanicznych uszkodzeń oraz promieni UV.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ!

Pozdrawiamy
Szelma Tattoo Crew 😉

Formularz

Zapytaj o tatuaż

  Napisz do nas i zapytaj o swój tatuaż, a my pomożemy Ci doprecyzować wszelkie szczegóły projektu. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, które przez ostatnie 5 lat zdobywaliśmy pod szyldem Zajawa Tattoo Studio. Pomożemy Ci w procesie zapisu oraz stworzymy oryginalny wzór, z którego będziesz się cieszyć przez cały czas.

  Pamiętaj, aby zawrzeć poniższe informacje:
  - przykładowe umiejscowienie
  - orientacyjny rozmiar (np. 12 cm)
  - opisz kilkoma zdaniami swój pomysł na tatuaż

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Odwiedź nas

  ul. Świętego Wincentego 59
  50-251 Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 11:00 – 18:00
  Sb: 11:00 – 16:00