Afterlightimage

Jak zapisać się na tatuaż

20 stycznia, 2022

Pewnie nieraz zastanawiałaś/eś się jak wygląda proces zapisania się na tatuaż? A może nawet przez brak tej wiedzy do tej pory nie odważyłaś/eś się napisać do studia i Twój pomysł ugrzązł gdzieś głęboko w szufladzie? Spokojnie, w tym artykule wyjaśnimy wszystko krok po kroku oraz opowiemy czego nie pominąć i na co najbardziej zwrócić uwagę podczas zapisywania się na swoją wymarzoną dziarkę. 

To zaczynamy! Na początek nie bój się napisać lub zadzwonić, nie wstydź się pytań i nie stresuj się, że popełnisz jakieś faux pas. Nie oceniamy Cię.  Zdajemy sobie sprawę, że tatuaż to dziedzina, na której nie musisz się znać, a to my jesteśmy od tego, żeby wszystko Ci wyjaśnić i zobrazować.

Najważniejsze w procesie zapisu na tatuaż są poniższe informacje:

  1. Napisz jaki masz pomysł i jaki tatuaż Cię interesuje.
    Spokojnie zrób to swoimi słowami, nie musisz używać fachowego języka, nikt tego od Ciebie nie wymaga. To my jesteśmy po to, żeby naprowadzić Cię na właściwe tory. Napisz na  przykład kwiaty – róże, pies, motyw kobiety etc.
  2. Określ miejsce, w którym chcesz, aby tatuaż się znajdował, np. prawe przedramię, udo etc. Jeśli nie jesteś jeszcze pewna/ien umiejscowienia to nic się nie martw, zadamy niezbędne pytania i doradzimy tak, żeby tatuaż wyglądał jak najlepiej.
  3. Określ szacunkowy rozmiar.
    Możesz to zrobić używając do tego centymetrów, np. około 15 cm.
  4. Podeślij zdjęcia referencyjne.

Na pewno posiadasz inspiracje, zdjęcia z Internetu, własnoręczny szkic. Śmiało podeślij nam wszystko co posiadasz i posłuży jako pomoc. Mogą to być fotki tatuaży, które Ci się rzuciły w oczy albo ulubione motywy. Wszystko co w jakiś sposób przypadło Ci do gustu z pewnością nam się przyda.

Po uzyskaniu tych wszystkich informacji i ewentualnym zadaniu jeszcze kilku technicznych pytań, jesteśmy w stanie określić jaki tatuator najlepiej zobrazuje Twój pomysł. Będziemy też mogli wycenić tatuaż i zaproponować termin.

Co jeśli masz wątpliwości i kontakt face2face jest dla Ciebie dużo bardziej przekonujący?

Chcesz zobaczyć miejsce, w którym będzie robiony Twój tatuaż? Pragniesz poznać osobę, która będzie wykonywała pracę na Twojej skórze? Nic się nie martw. Po ówczesnym umówieniu się na spotkanie, śmiało możesz do nas wpaść na bezpłatne konsultacje i pogadać przy kawce. Chętnie gościmy wszystkich, którzy chcą zaczerpnąć od nas wiedzy na temat tatuażu. Nasi managerowie poznają Twój pomysł i bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu wybiorą dla Ciebie idealnego artystę.

Pamiętajcie o tym, że zapisując się na tatuaż nie musisz być ekspertem w tej dziedzinie. My jako studio, jesteśmy od tego, aby tą wiedzę Ci przyswoić i wyjaśnić wszelkie aspekty związane ze zrobieniem sobie dziarki. Ważne jest to, żebyś przychodząc do studia zaufał nam i pozwolił sobie doradzić w kwestii wzoru, umiejscowienia, czy rozmiaru przyszłego tatuażu.

Zależy nam na tym, abyś przez resztę życia cieszył/a się perfekcyjnie wykonaną pracą i podobał się on Tobie nie tylko zaraz po zrobieniu, ale też za 5, czy 10 lat.

 

CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ!
Napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane