Img 4263

Mikrorealizm – tatuaże handpoke

15 stycznia, 2024

Mimkrorealizm w ostatnich dwóch, trzech latach to najpopularniejsza stylówka, którą wybieracie. Charakteryzuje się ona wysoką estetyką i niezwykłą precyzją podczas wykonania. Wyobraźcie sobie, że jakąś ogromną rzecz, na przykład postać, musicie zamknąć w malutkim słoiczku. To oczywiście duże uproszczenie, ale tatuatorzy, którzy wykonują dziarki w stylu mikrorealistycznym są bardzo utalentowani.

Wszyscy, którzy obserwują nasz profil na IG, na pewno znają Greckey Tattoo. Jest to młoda, ale niezwykle ambitna i pracowita dziewczyna, która specjalizuje się w tatuażach handpoke. Dla tych, którzy nie czytali naszych wcześniejszych artykułów, handpoke to nic innego jak technika robienia dziarek, ale bez użycia maszynki. W skrócie można powiedzieć, że maszynę zastępuje dłoń, która trzyma igłę. Nikola nie lubi siedzieć w miejscu i poza swoimi klasycznymi tatuażami postanowiła wejść właśnie w mikrorealizm. Jest to o tyle trudniejsze, że każda kropka stawiana jest ręcznie i wymaga to dużo pracy. Natomiast efekty są znakomite, co będziecie mogli zobaczyć za chwilę na zdjęciach poniżej. Grecka jest z nami niewiele ponad rok i bardzo szybko zaskarbiła sobie Waszą sympatię. Jeśli jeszcze nie obserwujesz jej profilu to koniecznie kliknij tutaj i nadrób zaległości.

hanpoke tattoo hanpoke tattoo - style tatuażów
hanpoke tattoo na nodze hanpoke tattoo na nodze, inspiracje i motywy hanpoke tattoo kostki do gry - wiśnie. motywy i pomysły hanpoke tattoo inspiracje na nowy tatuaż hanpoke tattoo twarz

Zastanawialiście się kiedyś ile trzeba wbić kropek, żeby powstał na przykład taki portret Tonego Soprano? My również, ale chyba nie jesteśmy w stanie tego policzyć. Natomiast możecie pomyśleć ile ruchów ręką musi wykonać Nikola, aby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu. Mikrorealizm to żmudna, ale bardzo efektowana stylówka. Wymaga ona dużo pracy, ale uważamy, że zdecydowanie warto. Jeśli ktoś nie jest fanem dużych formatów, a chciałby uwiecznić na przykład swojego pupila lub cokolwiek innego w bardziej realistycznej stylistyce to jest to idealne rozwiązanie.

Jeśli chcesz umówić się na tatuaż lub masz do nas jakieś pytania to śmiało pisz, a my na wszystko odpowiemy. Masz również możliwość spotkania się z nami face2face na bezpłatnych konsultacjach w naszym studio, na które bardzo chętnie zapraszamy. Jest to opcja sprawdzenia miejsca, w którym wykonasz swój tatuaż. Możesz również poznać tatuatora, który będzie wykonywał Twoją dziarkę. Pamiętaj, żeby wcześniej umówić się na konkretną godzinę. 

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane