Unnamed 3

SZUKAMY REALISTY – DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

25 sierpnia, 2022

Img 5693REALISTA POSZUKIWANY!

Nie dalej jak trzy miesiące temu szukaliśmy nowego tatuatora, który zasili naszą ekipę. Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń i spośród nich wybraliśmy jedną osobę, która według nas najbardziej odpowiadała naszym wymaganiom oraz idealnie wpasowała się do zespołu. Przyszedł jednak czas na kolejny krok..

Nieustanie analizujemy nasz kalendarz oraz wiadomości, które dostajemy od klientów i mamy jeden spójny wniosek. Brakuje nam drugiego realisty. Patryk Friday, który pracuje z nami już  4 lata ma wypełniony kalendarz po brzegi, a jak wiadomo coraz więcej klientów nie chce czekać na termin kilka miesięcy. W związku z tym stwierdziliśmy, że potrzebujemy drugiego artysty, który swobodnie porusza się w stylu realistycznym.

UnnamedKOGO SZUKAMY?

Przede wszystkim doświadczonego realisty, który posiada wiedzę i skille. Artysty, który nie boi się wyzwań i podjęcia pracy nad  coverami. Osoby, która lubi się z czernią oraz tatuażem kolorowym. Człowieka, który lubi pracę z klientem i dobrze się z nim dogaduje. Zależy nam na zatrudnieniu świetnego tatuatora, ale przede wszystkim dobrego ziomka!

Jesteśmy zgraną ekipą, która spędza ze sobą mnóstwo czasu. Zanim zaczniemy pracę pijemy wspólnie kawkę i pociskamy pierdoły. Cenimy sobie wzajemny szacunek, przestrzeń w pracy i poczucie humoru. Często wyjeżdżamy całą ekipa w góry, żeby złapać trochę powietrza i wychillować. Jeśli to wszystko Ci odpowiada i spełniasz powyższe wymagania to napisz do nas! Chętnie ustawimy się na kawę, dowiemy się czego oczekujesz i może to właśnie Ty dołączysz do SZELMY!

CO OFERUJEMY?

  • 60 % dla Ciebie
  • dwójkę niezawodnych managerów, którzy zadbają o Ciebie, Twój kalendarz i zamówienia,
  • pakiet działań marketingowych, który pozwoli wypromować Twoją twórczość i zwiększy zasięgi
  • udział w branżowych festiwalach

 

Napisz do nas

Wróć do bloga

Polecane