Img 4904

Tatuator poszukiwany – dołącz do naszej ekipy!

25 maja, 2022

Powiększamy ekipę – Nowy Tatuator poszukiwany!

Zanim zdążyliśmy się obejrzeć, za chwile pyknie nam pół roku pod nowym szyldem Szelma Tattoo Wrocław. Decyzja o rebrandingu była świetnym krokiem w stronę naszego rozwoju. Rozwój to właśnie słowo klucz, ponieważ nasza marka, z każdym dniem, umacnia się coraz bardziej na rynku i w związku z tym przyszedł czas na powiększenie ekipy! 

Img 4907Szukamy nowego, doświadczonego artysty, ale przede wszystkim człowieka, który zasili nasze CREW. Co liczy się dla nas najbardziej? Twój skill tatuażowy i doświadczenie, WIADOMO! Ale nie tylko one są dla nas ważne. Bardzo cenimy sobie komunikację, pracę w zespole, wzajemny szacunek oraz po prostu to, czy jesteś fajnym ziomkiem.

Jesteśmy zgraną paczką, szanujemy swoje potrzeby, śmiejemy się z siebie i lubimy spędzać ze sobą czas. Pracę zawsze zaczynamy od kawki i pociskaniu pierdół. Raz na 2-3 miesiące całą ekipą wbijamy w góry, ładujemy baterie, pijemy browarki i cieszymy się swoim towarzystwem podziwiając otaczający nas świat. Jeśli wszystkie te rzeczy Ci odpowiadają to wbijaj do nas na małą czarną i może to właśnie Ty rozpoczniesz swoją przygodę w Szelmie!

 

 

 

Co jesteśmy w stanie Ci zaoferować?

  • 60 % dla Ciebie 
  • dwuosobowy zespół managerski, który zadba o Ciebie, Twój kalendarz i zamówienia,
  • pakiet marketingowy, który pozwoli wypromować Twoją twórczość i zwiększy zasięgi
  • udział w branżowych festiwalach

 

Ty rób to co potrafisz najlepiej, a my zajmiemy się resztą!

Napisz do nas

Wróć do bloga

Polecane

08.02.2023

TATUAŻE KWIATY

Kwiaty w tatuażu to zdecydowanie jeden z bardziej chcianych i lubianych przez Was motywów. Osobiście kochamy wykonywać wszelkiego rodzaju botaniczne, czy florystyczne tatuaże. Daje nam to mnóstwo satysfakcji i frajdy. Często połączenie jakiegoś zwierzaka z kwiatami, czy dodanie jakiegoś drobnego...

Czytaj dalej