Img 4904

Tatuator poszukiwany – dołącz do naszej ekipy!

25 maja, 2022

Powiększamy ekipę – Nowy Tatuator poszukiwany!

Zanim zdążyliśmy się obejrzeć, za chwile pyknie nam pół roku pod nowym szyldem Szelma Tattoo Wrocław. Decyzja o rebrandingu była świetnym krokiem w stronę naszego rozwoju. Rozwój to właśnie słowo klucz, ponieważ nasza marka, z każdym dniem, umacnia się coraz bardziej na rynku i w związku z tym przyszedł czas na powiększenie ekipy! 

Img 4907Szukamy nowego, doświadczonego artysty, ale przede wszystkim człowieka, który zasili nasze CREW. Co liczy się dla nas najbardziej? Twój skill tatuażowy i doświadczenie, WIADOMO! Ale nie tylko one są dla nas ważne. Bardzo cenimy sobie komunikację, pracę w zespole, wzajemny szacunek oraz po prostu to, czy jesteś fajnym ziomkiem.

Jesteśmy zgraną paczką, szanujemy swoje potrzeby, śmiejemy się z siebie i lubimy spędzać ze sobą czas. Pracę zawsze zaczynamy od kawki i pociskaniu pierdół. Raz na 2-3 miesiące całą ekipą wbijamy w góry, ładujemy baterie, pijemy browarki i cieszymy się swoim towarzystwem podziwiając otaczający nas świat. Jeśli wszystkie te rzeczy Ci odpowiadają to wbijaj do nas na małą czarną i może to właśnie Ty rozpoczniesz swoją przygodę w Szelmie!

 

 

 

Co jesteśmy w stanie Ci zaoferować?

  • 60 % dla Ciebie 
  • dwuosobowy zespół managerski, który zadba o Ciebie, Twój kalendarz i zamówienia,
  • pakiet marketingowy, który pozwoli wypromować Twoją twórczość i zwiększy zasięgi
  • udział w branżowych festiwalach

 

Ty rób to co potrafisz najlepiej, a my zajmiemy się resztą!

Napisz do nas

Wróć do bloga

Polecane

27.12.2022

Tatuaże handpoke

Tatuaże wykonywane metodą handpoke to swego rodzaju powrót do korzeni. Jest to technika dzięki, której tatuaż wykonujemy bez użycia maszynki, tylko za pomocą igły i tuszu. Dostajemy sporo zapytań o tego rodzaju dziarki. Jak wykonuje się tatuaże hanpokiem? Czy zajmujemy...

Czytaj dalej

20.01.2022

Jak zapisać się na tatuaż

Pewnie nieraz zastanawiałaś/eś się jak wygląda proces zapisania się na tatuaż? A może nawet przez brak tej wiedzy do tej pory nie odważyłaś/eś się napisać do studia i Twój pomysł...

Czytaj dalej