Img 1822

Tatuaż szkicowy i rycinowy – Zuzia Dobras dołącza do Szelmy

05 stycznia, 2024

Grudzień to dla nas zawsze bardzo pracowity miesiąc. Mnóstwo telefonów, konsultacji, kalendarz wypełniony po brzegi. Do tego sprzedaż voucherów prezentowych, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego pod koniec 2023 postanowiliśmy troszkę zwolnić, złapać oddech i przewartościować sobie pewne sprawy. Był to dla nas czas refleksji nad tym co możemy zrobić więcej, jak bardziej usprawnić naszą prace i wznieść jakość naszych usług na kolejny, wyższy level. W 2024 wkraczamy z przytupem, będzie dużo nowości. Dlatego po pierwsze, przeczytajcie ten artykuł do końca, po drugie obserwujcie nasze sociale, bo tam będziemy informować o wszystkim na bieżąco. 

Wczoraj trąbiliśmy, że od stycznia dołączyła do nas Zuzia Dobras. Jest to przemiły i bardzo utalentowany człowiek, który równolegle z karierą tatuatorską łączy swoje studia dzienne na ASP we Wrocławiu na kierunku sztuka mediów. Posty na ten temat możecie sprawdzić klikając tutaj oraz tutaj.

Img 1822 Img 1800 Img 1819 Img 1809 Img 1821

Stylówka Zuzki to coś pomiędzy ryciną a szkicem ołówkiem. Inspiracje czerpie tak naprawdę ze wszystkiego co ją otacza. Bardzo lubi świat kreskówek, ale inaczej i to one często są głównym motywem w jej pracach. Tak naprawdę uwielbia abstrakcję, która mocno przebija się podczas tworzenia sztuki. Koniecznie wbijajcie na jej Instagram, dajcie follow i zostawcie dużo miłości – kliknij w zuzkadobras.ink. Pod spodem prezentujemy Wam kilka ostatnich tatuaży wykonanych przez Zuzię.

Image0 Image1 Image2 Image3 Image4 Image5 Image6

Sprawdźcie również garść wolnych wzorów, które można rezerwować poprzez kontakt bezpośredni z tatuatorką lub studiem.

Grafika Bez Nazwy Grafika Bez Nazwy Kroowka Grafika Bez Nazwy Grafika Bez Nazwy Wilk Grafika Bez Nazwy

Czekamy na Wasze wiadomości, telefony i wizyty w studio. Jeśli macie jakieś pytania to jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji i chętnie na nie odpowiemy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

napisz do nas!

 

 

Wróć do bloga

Polecane

27.12.2022

Tatuaże handpoke

Tatuaże wykonywane metodą handpoke to swego rodzaju powrót do korzeni. Jest to technika dzięki, której tatuaż wykonujemy bez użycia maszynki, tylko za pomocą igły i tuszu. Dostajemy sporo zapytań o tego rodzaju dziarki. Jak wykonuje się tatuaże hanpokiem? Czy zajmujemy...

Czytaj dalej