Dscf0085

Czy tatuujemy osoby niepełnoletnie za zgodą rodzica /opiekuna prawnego

20 stycznia, 2022

To pytanie często nawiedza nas w wiadomościach i telefonach. Piszą do nas osoby niepełnoletnie, ale również ich rodzice. Chcemy zatem rozwiać wszelkie wątpliwości i zawrzeć tutaj pełną odpowiedź. NIE TATUUJEMY OSÓB NIELETNICH! NIE TATUUJMY OSÓB NIELETNICH NAWET ZA ZGODĄ I W OBECNOŚCI RODZICA, CZY OPIEKUNA PRAWNEGO!

Wynika to z bardzo prostego faktu. Jeśli jesteś osobą nieletnią, a my zrobimy Tobie tatuaż to zwyczajnie możemy mieć problemy z Twoim opiekunem, a finalnie problemy z prawem.

Sami również uważamy, że przed ukończeniem 18-tego roku życia jest zbyt wcześnie na tatuaż.

Większość pomysłów młodych osób jest zwyczajnie nieprzemyślana oraz prowadzi do tego, że spotkamy się za kilka lat i taki tatuaż będziemy zakrywać lub przerabiać – zaufajcie nam!

Nie starajcie się też być najlepszym rodzicem pod słońcem i nie pozwalajcie swoim niepełnoletnim pociechom na tatuaże. Przypomnijcie sobie co mieliście w głowach będąc w ich wieku i czy, aby na pewno byliście wtedy gotowi na zrobienie sobie czegoś na całe życie.

Tatuaż jest to bardzo poważny zabieg, którego nie da się odwrócić, zmyć, zrezygnować z niego po tygodniu. Dzieciaku, nie obrażaj się na nas za ten wpis, bo wiemy, że w przyszłości nam za niego podziękujesz. Rodzicu staraj się wyjaśnić swoim pierworodnym, że na tatuaż jeszcze przyjdzie czas, a najlepiej zrobić go będąc już świadomym tego czego się chce.

PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIE ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI I CHĘTNIE SŁUŻYMY POMOCĄ, NAJSZYBCIEJ ZŁAPIESZ NAS POD TELEFONEM  +48 791 918 583.

Wróć do bloga

Polecane

29.05.2023

Tatuaże zwierzęta

Zwierzęta to bardzo częsty motyw, który jest wykorzystywany w sztuce tatuażu. Można zrobić z niego użytek na wiele sposobów. Jedni chcą wyrazić siebie poprzez wydzieranie wilka, lwa, czy niedźwiedzia. Inni chcą uwiecznić swojego ukochanego pupila i już na zawsze mieć...

Czytaj dalej

10.08.2023

Tatuaże kwiaty cz. 2

Lato w pełni, dlatego uznaliśmy, że warto wrócić do tematu tatuaży kwiatów. To one zaraz obok tatuaży zwierząt są najcześciej wybieranym motywem przez Was. Strasznie lubimy wykonywać tego typu dziarki. Tym bardziej, że wachlarz możliwości jest szeroki. Kwiaty zawsze dobrze...

Czytaj dalej