Dscf0085

Czy tatuujemy osoby niepełnoletnie za zgodą rodzica /opiekuna prawnego

20 stycznia, 2022

To pytanie często nawiedza nas w wiadomościach i telefonach. Piszą do nas osoby niepełnoletnie, ale również ich rodzice. Chcemy zatem rozwiać wszelkie wątpliwości i zawrzeć tutaj pełną odpowiedź. NIE TATUUJEMY OSÓB NIELETNICH! NIE TATUUJMY OSÓB NIELETNICH NAWET ZA ZGODĄ I W OBECNOŚCI RODZICA, CZY OPIEKUNA PRAWNEGO!

Wynika to z bardzo prostego faktu. Jeśli jesteś osobą nieletnią, a my zrobimy Tobie tatuaż to zwyczajnie możemy mieć problemy z Twoim opiekunem, a finalnie problemy z prawem.

Sami również uważamy, że przed ukończeniem 18-tego roku życia jest zbyt wcześnie na tatuaż.

Większość pomysłów młodych osób jest zwyczajnie nieprzemyślana oraz prowadzi do tego, że spotkamy się za kilka lat i taki tatuaż będziemy zakrywać lub przerabiać – zaufajcie nam!

Nie starajcie się też być najlepszym rodzicem pod słońcem i nie pozwalajcie swoim niepełnoletnim pociechom na tatuaże. Przypomnijcie sobie co mieliście w głowach będąc w ich wieku i czy, aby na pewno byliście wtedy gotowi na zrobienie sobie czegoś na całe życie.

Tatuaż jest to bardzo poważny zabieg, którego nie da się odwrócić, zmyć, zrezygnować z niego po tygodniu. Dzieciaku, nie obrażaj się na nas za ten wpis, bo wiemy, że w przyszłości nam za niego podziękujesz. Rodzicu staraj się wyjaśnić swoim pierworodnym, że na tatuaż jeszcze przyjdzie czas, a najlepiej zrobić go będąc już świadomym tego czego się chce.

PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIE ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI I CHĘTNIE SŁUŻYMY POMOCĄ, NAJSZYBCIEJ ZŁAPIESZ NAS POD TELEFONEM  +48 791 918 583.

Wróć do bloga

Polecane

27.07.2023

Kolczyk w pępku

Czy przekłucie w pępku to powiew lat 2000, kiedy Britney królowała na scenie? Otóż, zupełnie nie! Jest to ponadczasowy rodzaj piercingu, który mamy wrażenie, nigdy nie wyszedł z mody. Jest on oczywiście znacznie bardziej popularny u dziewczyn, natomiast w męskim...

Czytaj dalej