Img 2619

Czy w cenie piercingu jest kolczyk?

17 maja, 2024

Zanim zdecydujecie się na wykonanie piercingu w konkretnym salonie lub u konkretnego piercera, na pewno robicie research. To normalne, że w Waszej głowie rodzą się różnego rodzaju pytania bez odpowiedzi, bo przecież nikt nikogo nie uczy jak wygląda proces przekłucia oraz co ile kosztuje. Powiemy nawet więcej, to bardzo dobrze, że przeprowadzacie taki wywiad, bo warto swoje kolczyki wykonać w renomowanym salonie, w którym BHP jest na pierwszym miejscu, a piercer ma doświadczenie i wie co robi. Dzisiaj chcielibyśmy Wam powiedzieć troszkę o cenach, skąd się one biorą oraz o tym co powinniście wiedzieć lub o co zapytać przed wykonaniem przekłucia.

Img 2632 Img 2584 Img 2619 Img 2694 Img 2703

Ile kosztuje przekłucie i co składa się na jego cenę?

Często przy zapisach pojawia się pytanie, czy w cenie przekłucia jest zawarty również kolczyk. Zdajemy sobie sprawę, że co salon to inna praktyka. U nas wygląda to tak, że każda cena, która widnieje w naszym cenniku zawiera już kolczyk. Chcieliśmy się trochę na ten temat rozwinąć, żebyście byli świadomi za co płacicie i postanowiliśmy pod spodem wypisać Wam wszystkie czynniki składające się właśnie na koszt usługi.

  • Na cenę przekłucia składa się przede wszystkim obsługa oraz opieka. Każdy zabieg poprzedzony jest krótkim wywiadem dzięki, któremu poznajemy Wasz stan zdrowia, oczekiwania oraz, czy nie ma żadnych przeciwskazań do jego wykonania.
    Pozwala nam to uchronić Was przed niepożądanymi skutkami na Waszym zdrowiu.
  • Materiały zużywalne oraz wspomniany kolczyk. Każdy zabieg wymaga od nas wykorzystania sporej ilości materiałów dodatkowych, między innymi takich jak: sterylne rękawiczki, folie, wenflony, gaziki, i wszystko co jest związane z przygotowaniem stanowiska. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i każda rzecz, której używamy do zabiegu jest jednorazowa i zaraz po jego wykonaniu ląduje w specjalnym pojemniku na odpady.
  • Sterylizacja, czyli wyjałowienie. Za nim dojdzie do wykonania usługi, każdy kolczyk jest poddawany procesowi sterylizacji. Dzięki temu macie pewność, że na świeże przekłucie zakładamy w pełni sterylny i bezpieczny kolczyk.
  • Opieka po wykonanym zabiegu. To bardzo ważne, aby po wykonanym zabiegu klient został otoczony pełną opieką, aż do całkowitego wygojenia oraz po nim. Niezależnie, czy zdecydujecie się na piercing u nas, czy gdziekolwiek indziej zwróćcie zawsze uwagę na to, czy po prostu dostaniecie od piercera pełne wsparcie również po przekłuciu. Czy możecie napisać do niego i uzyskać informacje i porady na przykład właśnie na temat gojenia. My przykładamy do tego ogromną wagę i zależy nam, aby każdy z Was miał świadomości, że od wejścia przez nasze drzwi do samego końca czuje się dobrze zaopiekowany i wie, że może zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą o poradę,

Jeśli macie do nas jakieś pytania lub planujecie w przyszłości zrobić sobie kolczyk to śmiało piszcie do nas lub wpadajcie na konsultacje. Chętnie pomożemy Wam i wyjaśnimy każdy nurtujący Was temat. Więcej na temat piercingu oraz cennik znajdziecie na naszym blogu oraz klikając tutaj.

napisz do nas

 

Wróć do bloga

Polecane

21.09.2023

Tatuaż ze zdjęcia

Tatuaże ze zdjęcia, czy też tatuaże inspirowane zdjęciem to ostatnio dość popularny temat. Zacznijmy o tego, że posiadacze tatuaży dzielą się na dwie grupy. W mocny uproszczeniu, na takich, którzy tatuują się dla samego tatuowania. Sztukę tatuażu traktują bardziej jako...

Czytaj dalej