Img 4702

Tatuaże handpoke

27 grudnia, 2022

Tatuaże wykonywane metodą handpoke to swego rodzaju powrót do korzeni. Jest to technika dzięki, której tatuaż wykonujemy bez użycia maszynki, tylko za pomocą igły i tuszu. Dostajemy sporo zapytań o tego rodzaju dziarki. Jak wykonuje się tatuaże hanpokiem? Czy zajmujemy się hanpokiem? To tylko kilka z nich, ale postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się  pytanie dotyczące tej stylówki.

Czy wykonujemy tatuaże metodą handpoke?

Wiele osób zwracało się do nas z tym pytaniem i do niedawna niestety odpowiedź brzmiała nie. Natomiast ponad miesiąc temu dołączyła do nas niezwykle energiczna i utalentowana Nikola – Greckey Tattoo, której Insta możecie sprawdzić tutaj.
Nikola chętnie wykona dla Was dziarki hanpokiem, ma wiele wolnych wzorów, ale z przyjemnością zrobi też coś według Waszego pomysłu. Pod spodem możecie zobaczyć kilka jej prac, między innymi tatuaż pieska – Coli, inspirowanego zdjęciami podesłanymi przez naszych ziomków.

Img 4693 Img 7349 Img 4706 Img 4635

Jak zrobić handpoke?

Tak jak wspomnieliśmy na początku wpisu, metoda hanpoke to sposób wykonania tatuażu bez użycia maszynki. Do wykonania hanpoke potrzebne są trzy składowe, po pierwsze dobry artysta, który wykonuje tatuaże tą techniką oraz posiada odpowiednią wiedzę, po drugie igła, po trzecie tusz.

Czy hanpoke boli?

Ból przy robieniu tatuażu to zdecydowanie indywidualna kwestia. Natomiast z doświadczenia wiemy, że tatuaż hanpokiem boli mniej niż ten robiony maszynką. Ruch igły jest zdecydowanie wolniejszy, wykonywany tylko i wyłącznie za pomocą dłoni. Wbijamy się w bardziej wierzchnie warstwy skóry, przez co ból jest mniej odczuwalny.

Ile kosztuje handpoke?

Wycena tatuażu to kwestia indywidualna, wiele czynników ma wpływ na koszty. Między innymi stopień skomplikowania wzoru, ilośc detali, miejsce, w którym tatuaż będzie wykonany, czy rozmiar. Jeśli w Twojej głowie rodzi się stwierdzenie „wykonam tatuaż hanpokiem zamiast maszynką, bo pewnie będzie tańszy” to niestety niekoniecznie tak musi być. Po pierwsze niech niższa cena nigdy nie będzie czynnikiem, który spowoduje, że zdecydujesz się na tatuaż. Pamiętaj, że robisz go na całe życie i każda dziarka powinna być wykonana w sprawdzonym, zaufanym, studio, z dobrymi rekomendacjami. Nie warto zaoszczędzić przysłowiowej stówki i zamiast dobrze wykonanej pracy zostać z babolem. Druga kwestia to czas, często hanpoke zajmuje dużo więcej czasu niż wykonanie tatuażu maszynką. Reasumując, nie zastanawiaj się ile może kosztować tatuaż, który chcesz wykonać, nie szukaj niesprawdzonych informacji w internecie. Po prostu napisz do nas i skonsultuj się z profesjonalistami, wycena i informacje uzyskane od naszego studia nic nie kosztują, a najlepsza wiedza to ta pozyskana u źródła.

Jeśli macie jakieś pytanie odnoście metody handpoke albo po prostu zastanawiacie się nad zrobieniem swojego tatuażu to śmiało piszcie do nas. Jesteśmy po to, aby rozjaśnić Wam temat, naprowadzić w razie wątpliwości oraz doradzić w kwestiach związanych z dziarkami. Jeśli łatwiej rozmawia się Wam twarzą w twarz to zapraszamy na kawkę i bezpłatne konsultacje. Po ówczesnym umówieniu, możecie wpaść do nas do studia, poznać tatuatora i zaczerpnąć rady  profesjonalnej ekipy.

Napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane