damski tatuaż na udzie - kwiaty, słoneczniki, duży motyw

Tatuaż na udzie damski – inspiracje

18 lipca, 2023

Wiecie, że kobiety zdecydowanie częściej niż mężczyźni, jako lokalizację dla swojej nowej dziarki wybierają uda? Tak wynika z naszych obserwacji. Przynajmniej raz w tygodniu zdarza nam się wykonać tatuaż na damskim udzie. Bardzo cieszy nas, że wybieracie akurat to miejsce, ponieważ jest to spora powierzchnia do wytatuowania i dzięki temu możemy mocno spełnić się artystycznie. Wykonując tatuaż na udzie jesteśmy w stanie stworzyć większą kompozycję. Dzięki temu nie ograniczamy się tylko do kilku elementów. Pozwala nam to zawrzeć sporo detali, które świetnie podkreślą projekt i sprawią, że będzie on jeszcze ciekawszy.

Motywy botaniczne, portrety zwierząt, czy rośliny przeplatane z dziełami sztuki, architekturą albo elementami pop kultury. To wszystko w odpowiednim rozmiarze świetnie komponuje się i pasuje, aby wykonać tatuaż właśnie na udzie. Taki tatuaż jest też po prostu świetnym elementem naszego wyglądu, a wakacyjny czas pozwala na jego odsłonięcie i pochwalenie się w szerszym gronie.
Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka przykładów tego typu tatuaży.

 1. Delikatny, graficzny tatuaż na udzie 

delikatny, graficzny tatuaż na udzie motyw rośliny delikatny, graficzny tatuaż na udzie 

 2. Tatuaż botaniczny oraz motyw roślinny na udzie

tatuaż na udzie kobieta ze słonecznikami tatuaż roślinny damski na udzie - kwiaty duży tatuaż damski z motywem kwiatów na udzie damski tatuaż roślinny na udzie

 3. Tatuaż BDSM na udzie

Tatuaż BDSM na udzie czerwona szpilka damski tatuaż BDSM na udzie

  4. Wąż na udzie 

kolorowy tatuaż damski na udzie - wąż w czerwonych kwiatach damski czarno biały tatuaż na udzie motyw węża w kwiatach

Jeśli marzy Ci się tatuaż na udzie to śmiało napisz do nas lub wpadnij na konsultacje, a my chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje wszelkie pytania.

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane

28.12.2022

Jak dbać o piercing?

Z dnia na dzień pisze do nas coraz więcej osób w sprawie piercingu, a to oznacza, że rośnie Wasza świadomość związana z przekłuciami – ogromnie cieszy nas ten fakt! Jeszcze kilka lat temu piercing był trochę w podziemiu, sporo osób...

Czytaj dalej