Unnamed 2

POWIĘKSZAMY EKIPĘ – TATUATOR POSZUKIWANY

28 września, 2022

Nowa, większa miejscówka, nowe wyzwania, coraz więcej zapytań o tatuaż. To wszystko składa się na decyzję o powiększeniu ekipy. Poszukujemy dwójki doświadczonych artystów, którzy zasilą nasze szeregi.

 

Img 8062

Kogo dokładnie szukamy?

DOŚWIADCZONYCH ARTYSTÓW, ale przede wszystkim FAJNYCH ZIOMKÓW, którzy dołączą do naszej ekipy! Osób, które świetnie odnajdą się w zespole, nie mają kłopotu z komunikacją, a praca z klientem nie jest im obca. Poczucie humoru, profesjonalizm, wzajemny szacunek to aspekty, które bardzo cenimy.

Szelma to zgrana ekipa – wszyscy bardzo się lubimy, współpracujemy ze sobą i pomagamy jeśli jest taka potrzeba. Dzień zaczynamy od kawki i pociskaniu pierdół. Często wyjeżdżamy całą paczką wychillować w górach i załapać trochę oddechu, bo przecież nie samą robotą człowiek żyje. Jeśli chcesz śmigać w dobrej ekipie to napisz do nas!

Unnamed

Co oferujemy?

– 60% dla Ciebie,
– dwuosobowy zespół managerski, który zadba o Twój kalendarz, zamówienia, a przede wszystkim o Ciebie,
– pakiet marketingowy, który pozwoli na wypromowanie Twojej twórczości oraz zwiększy zasięgi,
– udział w branżowych festiwalach.

Napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane

31.07.2023

Tatuaże męskie na nogę

Ostatnio sporą część naszych artykułów poświęciliśmy kobietom, tym razem czas napisać coś o tatuażach dla mężczyzn. A dokładniej o tatuażach męskich na nogę. Patrząc po wiadomościach, które od Was otrzymujemy, wielu z Was...

Czytaj dalej

15.05.2023

Jak dbać o tatuaż?

Jak dbać o tatuaż? – to jedno z częściej pojawiających się pytań w sieci. Proces gojenia tatuażu to bardzo ważna kwestia, dlatego warto czerpać wiedzę na ten temat ze sprawdzonych źródeł. Po pierwsze wszystkie informacje i wskazówki powinien przekazać Wam...

Czytaj dalej