Dscf0115

Zadatek na tatuaż – co to i dlaczego musze go wpłacić

20 stycznia, 2022

Proces umówienia się na tatuaż to zawsze kilka etapów (jak umówić się na tatuaż możecie przeczytać w poprzednim artykule), które każdorazowo kończą się informacją o wpłaceniu zadatku.

Co to w ogóle jest ten zadatek i dlaczego musisz go wpłacić? Już tłumaczymy.

Najprościej ujmując ZADATEK to nic innego jak gwarancja rezerwacji Twojego terminu, ale również gwarancja dla nas, że na tym terminie się pojawisz.

Dlaczego go pobieramy? Jakie są zasady wpłaty zadatku? Czy zadatek jest zwrotny?
Zadatek jest pobierany, ponieważ daje on Tobie i nam gwarancję, że termin jest potwierdzony i czeka tylko i wyłącznie na Ciebie. Tatuator ma też pewność, że pojawisz się na sesji, a jego praca projektowa nie pójdzie na marne.

Zadatek jest odliczany od finalnej ceny sesji. Dokładnie oznacza to, że jeśli np. sesja kosztuje 1600 zł, Ty wpłacisz 300 zł zadatku to po wykonanym tatuażu w studio dopłacasz już tylko 1300 zł.

Zadatek należy wpłacić na konto (kontakt mail/FB) lub osobiście, najpóźniej 3 dni od ustalenia terminu. Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z potwierdzeniem terminu.

Zadatek jest zwrotny jeśli zrezygnujesz lub przełożysz z jakiś powodów termin, jednak musisz nas poinformować o tym przynajmniej 5 dni przed umówioną sesją. W innym przypadku zadatek przepada. Przy ustaleniu kolejnego terminu, ponownie będziesz musiał go wpłacić.

PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIE ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI I CHĘTNIE SŁUŻYMY POMOCĄ, NAJSZYBCIEJ ZŁAPIESZ NAS POD TELEFONEM  +48 791 918 583.

Zadzwoń do nas

Wróć do bloga

Polecane

20.01.2022

Jak zapisać się na tatuaż

Pewnie nieraz zastanawiałaś/eś się jak wygląda proces zapisania się na tatuaż? A może nawet przez brak tej wiedzy do tej pory nie odważyłaś/eś się napisać do studia i Twój pomysł...

Czytaj dalej