Image 123650291

Prezentowy voucher na tatuaż lub piercing w Szelma Tattoo

30 listopada, 2023

Czas leci, koniec roku zbliża się nieubłaganie, ale nie zapominajmy, że po drodze święta. Jest to świetna okazja, żeby spełnić marzenia swoje lub swoich bliskich. Przecież nie ma nic cenniejszego niż uśmiech i szczęście drugiej osoby. Zastanawiacie się pewnie o czym mówimy? To teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że Wy sami lub jedna z osób, którą kochacie otwiera prezent pod choinką i na jej twarzy pojawia się wulkan pozytywnych emocji, szęście, zachwyt i niesamowita wdzięczność, bo właśnie spełniło się najskrytsze marzenie. Voucher na wymarzony od lat tatuaż. 

Ile razy słyszeliście, że Wasza dziewczyna, brat, czy mama chcą zrobić sobie tatuaż, ale niestety w tym miesiącu są ważniejsze wydatki? Albo może sami myśleliście o wykonaniu dziarki, która śni Wam się po nocach, ale zawsze jest coś ważniejszego do zapłacenia? Pewnie setki razy. Dlatego święta to idealna okazja, żeby przestać odkładać marzenia na później, sprawić prezent sobie lub osobie bliskiej i kupić prezentowy bon na tatuaż. 

Img 6751 Img 1420 Img 1511 Img 1523 Img 8617

Jak kupić voucher prezentowy?

Co muszę wiedzieć kupując voucher na tatuaż?

  • voucher prezentowy można kupić na dowolną kwotę, minimalna kwota zamówienia to 100 zł,
  • voucher jest ważny przez rok od daty zakupu, data ważności znajduje się na nim,
  • voucher można nabyć osobiście w studio lub przez internet, na naszej stronie, w zakładce SKLEP,
  • kupując voucher przez internet, otrzymasz wysyłkę za pomocą Inpost – kurierem lub do paczkomatu,
  • voucher posiada swój unikalny numer, dlatego bez obaw, nikt nie będzie w stanie go podrobić,
  • voucher obowiązuje również na piercing,
  • osoba obdarowana musi posiadać voucher w momencie przyjścia na wykonanie usługi,
  • jeśli zapomniałeś o prezentach lub nie miałeś czasu ich kupić, boisz się, że przesyłka do Ciebie nie dotrze, nic się nie martw, wyślemy voucher w postaci elektronicznej i dostaniesz go od razu na swoją skrzynkę mailową.

Spraw bliskim wymarzony prezent. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 791918583 lub wpadnij do nas osobiście na kawkę, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane

29.05.2023

Ile kosztuje tatuaż?

Ile kosztuje tatuaż i dlaczego tak drogo? To bardzo często zadawane pytanie w internecie i nie tylko. Wielu z Was zastanawia się dlaczego tatuaż tyle kosztuje i dlaczego. My postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie. W tym wpisie wytłumaczymy co wpływa...

Czytaj dalej