Unnamed 5

Voucher na tatuaż lub piercing – idealny prezent na święta!

07 grudnia, 2022

Jak często słyszeliście od swoich bliskich, że chcieliby zrobić sobie tatuaż i jest to ich największe marzenie, ale zawsze plany krzyżują im inne wydatki? A może Twoja dziewczyna zanosi się z zamiarem zrobienia wyśnionej dziarki, ale wiecznie się waha?

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Wychodząc Wam na przeciw, przygotowaliśmy w naszej ofercie specjalne vouchery dzięki, którym Wasi bliscy dostaną wymarzony prezent na święta i nie tylko. Wyobraźcie sobie uśmiech na twarzy osoby, która otrzyma od Was voucher i wreszcie będzie mogła swobodnie spełnić marzenia o tatuażu lub piercingu.

JAK ZAMÓWIĆ VOUCHER?

Voucher można zamówić na dowolną kwotę (minimalna kwota zamówienia to 100 zł) i jest ważny cały rok od daty zakupu. To osoba obdarowana decyduje kiedy i jaki tatuaż chce wykonać. Zakupu możecie dokonać na miejscu lub przez specjalnie przygotowany przez nas sklep. Zamówienie dotrze do Was najpóźniej w przeciągu 48h.

Podaruj bliskim wymarzony prezent i zamów voucher tutaj!

 

Napisz do nas!

 

 

Wróć do bloga

Polecane

27.12.2022

Tatuaże handpoke

Tatuaże wykonywane metodą handpoke to swego rodzaju powrót do korzeni. Jest to technika dzięki, której tatuaż wykonujemy bez użycia maszynki, tylko za pomocą igły i tuszu. Dostajemy sporo zapytań o tego rodzaju dziarki. Jak wykonuje się tatuaże hanpokiem? Czy zajmujemy...

Czytaj dalej