Unnamed 5

Voucher na tatuaż lub piercing – idealny prezent na święta!

07 grudnia, 2022

Jak często słyszeliście od swoich bliskich, że chcieliby zrobić sobie tatuaż i jest to ich największe marzenie, ale zawsze plany krzyżują im inne wydatki? A może Twoja dziewczyna zanosi się z zamiarem zrobienia wyśnionej dziarki, ale wiecznie się waha?

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Wychodząc Wam na przeciw, przygotowaliśmy w naszej ofercie specjalne vouchery dzięki, którym Wasi bliscy dostaną wymarzony prezent na święta i nie tylko. Wyobraźcie sobie uśmiech na twarzy osoby, która otrzyma od Was voucher i wreszcie będzie mogła swobodnie spełnić marzenia o tatuażu lub piercingu.

JAK ZAMÓWIĆ VOUCHER?

Voucher można zamówić na dowolną kwotę (minimalna kwota zamówienia to 100 zł) i jest ważny cały rok od daty zakupu. To osoba obdarowana decyduje kiedy i jaki tatuaż chce wykonać. Zakupu możecie dokonać na miejscu lub przez specjalnie przygotowany przez nas sklep. Zamówienie dotrze do Was najpóźniej w przeciągu 48h.

Podaruj bliskim wymarzony prezent i zamów voucher tutaj!

 

Napisz do nas!

 

 

Wróć do bloga

Polecane

20.01.2022

Jak zapisać się na tatuaż

Pewnie nieraz zastanawiałaś/eś się jak wygląda proces zapisania się na tatuaż? A może nawet przez brak tej wiedzy do tej pory nie odważyłaś/eś się napisać do studia i Twój pomysł...

Czytaj dalej