Img 0762

Tatuaże ornamentalne – wzory i pomysły

08 października, 2023

Cały czas dostajemy sporo wiadomości na temat tatuaży w stylu ornamentalnym. Nie zawsze mogliśmy sprostać Waszym potrzebom, ponieważ nie mieliśmy osoby w sowim składzie, która specjalizowałaby się w tej stylówce. Postanowiliśmy to zmienić i właśnie mija miesiąc odkąd dołączyła do nas Bruja Tattoo, która specjalizuje się w tatuażu ornamentalnym. Martyna to bardzo młoda, ale niezwykle pracowita osoba, która rozwija swoje skille w tej stylówce. Koniecznie sprawdźcie jej prace i zostawcie dużo miłości na jej Instagramie. 

W tym wpisie nie chcemy specjalnie rozwodzić się na temat historii tatuaży ornamentalnych, czy górnolotnie opisywać jak powstały, co oznaczały kiedyś itp. To wszystko możecie przeczytać na pierwszej lepszej stronie internetowej, wpisując odpowiednie hasło w wyszukiwarce lub zajrzeć do branżowych książek. Nam zależy, aby skupić się na tym co najbardziej Was interesuje czyli na inspiracjach i pomysłach oraz na samym wykonaniu. Chcemy pokazać Wam próbkę umiejętności tego co możemy Wam dać, jeśli zdecydujecie się na tatuaż ornamentalny u Martyny. Poświęćcie 10 minut i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. 

Projekty i inspiracje

W tym przypadku ogranicza nas tylko głowa i wyobraźnia. Jedni wolą delikatniejsze tatuaże, inni wybierają grubą, soczystą kreskę. Na początek skupiliśmy się na damskiej części i podkreśleniu kobiecego piękna.

Tatuaż ornamentalny na piersiach to jedne z inspiracji, które chcemy Wam pokazać. Pięknie wykonane ornamenty dookoła sutków, wyglądają obłędnie, to samo dotyczy się delikatnych elementów pomiędzy piersiami. Poniżej kilka przykładów projektów, które przygotowaliśmy.

Img 0771 Img 0772 Img 0773  Img 0782 Img 0783 Img 0784 Img 0785 Img 0786 Img 0787 Img 0778 Img 0779 Img 0780

Img 0788

 

 

Uszy to również super miejsce do wykonania delikatnych ornamentów. Generalnie twarz, jej okolice, szyja, czy głowa to zawsze dość kontrowersyjne miejsce na tatuaż. Jednak od jakiegoś czasu mamy wrażenie, że uszy wyłamują się z tego kanonu i coraz częściej decydujecie się na dziarkę w tym miejscu. Tatuaż na uchu stał się trochę czymś w rodzaju biżuterii i pięknie wykonany może fajnie podkreślić Waszą urodę, a nawet zastąpić drogie kolczyki.

 

 

 

Nie mogło zabraknąć dekoltów. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc na tatuaż ornamentalny. Świetnie podkreśla kobiecą urodę. Tak jak w przypadku ucha, może zastąpić biżuterię i zdecydowanie podczas cieplejszych dni, kiedy ubieramy się lżej, przykuwa uwagę.

Img 0776 Img 0777 Img 0775

Powyższe inspiracje i projekty to tylko garść z tych, które jeszcze chcemy Wam pokazać. Spodziewajcie się kolejnych wpisów o tematyce ornamentalnej.

Tatuaż ornamentalny – wykonanie

Przechodzimy do drugiej najważniejszej części artykułu, czyli wykonania. Co prawda projekty, które Wam pokazaliśmy dotyczą górnych części ciała i są zaadresowane bardziej do kobiet. Natomiast spokojnie, ornamenty u każdego i wszędzie wyglądają dobrze. Nie są też zarezerwowane dla małych rozmiarów, można z nich tworzyć duże i piękne kompozycje. Zobaczcie poniżej.

Img 0801 Img 0798 Img 0799 Img 0762 Img 0769 Img 0761 Img 0759 Img 0758 Img 0755Img 1056 Img 1057 Img 1058 Img 1059 Img 1060 Img 1061 Img 1055

Mamy nadzieję, że powyższe prace przekonały Was do tego, aby wejść teraz na Instagram i dać follow na koncie Bruja Tattoo. Wiemy, że sporo z Was zastanawia się nad tatuażem w stylu ornamentalnym, dlatego nie zwlekajcie i napiszcie do nas. Pamiętajcie też, że zawsze możecie wpaść do nas na kawkę i bezpłatne konsultacje. Wtedy przed wykonaniem tatuażu możecie poznać osobę, która będzie wykonywała Wasz wymarzony tatuaż i sprawdzić, czy jest między Wami jakaś chemia. 

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane

10.08.2023

Tatuaże kwiaty cz. 2

Lato w pełni, dlatego uznaliśmy, że warto wrócić do tematu tatuaży kwiatów. To one zaraz obok tatuaży zwierząt są najcześciej wybieranym motywem przez Was. Strasznie lubimy wykonywać tego typu dziarki. Tym bardziej, że wachlarz możliwości jest szeroki. Kwiaty zawsze dobrze...

Czytaj dalej