Img 2640

Delikatne tatuaże damskie – napisy

05 czerwca, 2024

Pewnie wielokrotnie słyszeliście, że wykonywanie tatuaży napisów jest słabe. Takie dziarki są dla małolatów albo tatuatorzy odmawiają wykonywania napisów, bo to urąga ich umiejętnościom. A może nawet obiło się Wam o uszy, że studia tatuaży wyganiają takich klientów. Totalna bzdura. Kochamy robić napisy, robimy je z przyjemnością i mega cieszymy się jak wpadacie właśnie na tego typu dziarki. Zdradzimy Wam teraz pewien sekret, jeśli jakiś tatuator nie potrafi zrobić napisu to niestety brakuje mu skilla, bo to podstawa w tatuowaniu. Postanowiliśmy więc troszkę pochylić się nad tym tematem i pokazać Wam kilka naszych ostatnich realizacji oraz zainspirować do tego, żeby pytać, wpadać do nas i  dziarać się. Temat napisów w tatuażu jest tak obszerny, że postanowiliśmy podzielić go na dwie części i dzisiaj skupimy się na płci pięknej, bo przecież od zawsze wiadomo, że kobiety mają pierwszeństwo. 

Damskie tatuaże napisy

Może warto zacząć od tego, że sporo kobiet właśnie na swój pierwszy tatuaż wybiera delikatny napis. Z czego to wynika? Naszym zdaniem z kilku aspektów. Jednym z nich na pewno jest delikatny dreszczyk emocji, który zawsze towarzyszy przed pierwszą zrobioną dziarką. Napisy zwykle są niewielkie, subtelne i gdzieś w psychice jest tak, że wydaje nam się, że to ryzyko jest mniejsze. I nie ma w tym nic złego, rozsądek na pierwszym miejscu. Drugi to przekaz, za napisem zawsze kryje się jakaś historia lub motywacja. Trzeci aspekt, który się pojawia według nas jest taki, że dziewczyny tatuaże napisy traktują troszkę jak biżuterię, element garderoby. Wiem to po sobie, bo sama mam kilka dziarek, które są delikatnymi napisami i świetnie komponują się z moją codzienną stylówką. Same powiedzcie, czy nie czujecie się lepiej jak dodacie do swojego looku jakąś fajną dziarkę? Tatuaże nadają pewności siebie, są sexy, pozwalają wiele powiedzieć, wyrazić emocje. Po prostu są ekstra.

No dobra, trochę się rozpisałam. Dlatego nie przedłużam i zostawiam Was z przepięknymi realizacjami od naszych artystów. Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was zainspiruję i przekonam, że tatuaże napisy są cool i trzeba je robić.

Img 3226 Img 2640 Img 3228 Img 3227 Img 3225 Img 5947 Img 9066 Img 9087 Img 7738 Img 7376 Img 7513 Img 9054

Jeśli planujesz swoją pierwszą lub kolejną dziarkę to śmiało pisz lub wpadaj do nas do studia. Jeśli zainspirował Cię jakiś tatuaż to nie zastanawiaj się tylko podsyłaj go do nas, a my na podstawie inspiracji stworzymy wymarzony projekt dla Ciebie. 

napisz do nas

Wróć do bloga

Polecane

21.09.2023

Tatuaż ze zdjęcia

Tatuaże ze zdjęcia, czy też tatuaże inspirowane zdjęciem to ostatnio dość popularny temat. Zacznijmy o tego, że posiadacze tatuaży dzielą się na dwie grupy. W mocny uproszczeniu, na takich, którzy tatuują się dla samego tatuowania. Sztukę tatuażu traktują bardziej jako...

Czytaj dalej