Img 0319

Jak umówić się na piercing – skonsultuj i zapisz się

05 stycznia, 2024

Marzy Ci się nowe przekłucie albo jakaś ciekawa kompozycja? Chcesz umówić się na piercing, ale masz sporo wątpliwości, pytań, nie wiesz jakie są przeciwskazania? Spokojnie, w tym artykule pokażemy Ci jak w kilku prostych krokach zapisać się na zrobienie kolczyków. Pokażemy, że nie warto się bać i jesteśmy po to, żeby pomóc, doradzić i sprawić, że przekłucie będzie tylko miłym wspomnieniem. 

Img 1885Zacznijmy od początku. Bardzo często słyszymy, że podczas pisania do studia, czy konkretnej osoby w nim pracującej, towarzyszy Wam lekki strach, czy delikatny lęk. Boicie się, że „palniecie jakąś głupotę”  lub zadacie jakieś niestosowne pytanie. Zupełnie niepotrzebnie. Pamiętajcie, że nie ma głupich pytań, a my jesteśmy od tego, żeby na każde odpowiedzieć. Zdajemy sobie sprawę, że tatuaż, czy piercing to poważna decyzja, dlatego naszym zadaniem jest przede wszystkim stworzenie przyjaznej atmosfery, żebyście czuli się jak najbardziej komfortowo. Doskonale wiemy, że nie wszyscy są super odważni i mają łatwość z nawiązywaniem kontaktu. Nie dyskryminujemy nikogo, nie wprowadzamy w zakłopotanie i nie śmiejemy się pod nosem. Nie wyobrażamy sobie również, że ktoś świadczący jakiekolwiek usługi może w taki sposób postępować. Dlatego po po pierwsze nie ma głupich pytań, po drugie najważniejsze jest stworzenie przyjaznej atmosfery, żeby w żaden sposób nie sprawić, że poczujecie się u nas źle.

Jak umówić się na piercing?

No dobra to jak już wiecie, że nie ma się czego bać i czym stresować to do dzieła. Zapisać się na piercing możecie na dwa sposoby. Poprzez kontakt z naszym studiem (telefon, mail, FB, IG, konsultacja) lub bezpośrednio u piercerek (Koda Piercing oraz Lisownica Piercing). Niezależnie jaką drogę kontaktu wybierzecie, otrzymacie kompleksową obsługę, odpowiedzi na wszystkie pytania i całkowita opiekę podczas całego procesu oraz po jego zakończeniu.

Img 1884Jeśli wiecie jaki piercing lub kompozycja Was interesuje to na pewno skraca to drogę zapisu. Zdarza się również tak, że nie do końca jesteście pewni jak fachowo nazywa się dane przekłucie lub zastanawiacie się nad jakimś miejscem. Dlatego właśnie nie ma się czego bać, bo jesteśmy od tego, aby Was naprowadzić i wyjaśnić o co kaman. Jeśli na przykład spodobała Wam się jakaś kompozycja w internecie, zainspirowaliście się gwiazdą pop kultury no worries, jak najbardziej możecie podesłać fotkę inspiracji. Podczas ustalania, co robimy, zawsze podajemy cenę, aktualny cennik znajdziecie tutaj.

Następnie przechodzimy do wywiadu. Zawsze omawiamy przeciwskazania oraz zalecenia dotyczące wykonania zabiegu jakim jest piercing. Nie będziemy się tutaj szczegółowo rozpisywać na ten temat, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny i nie jesteśmy w stanie poruszyć wszystkich za i przeciw w jednym artykule. Ale bądźcie pewni, odpowiemy na każde zadane pytanie i omówimy każdy przypadek. Nigdy nie robimy też niczego na siłę, jeśli istnieje jakieś ryzyko, odpuszczamy i mówimy wprost.

Po ustaleniu co będziemy wykonywać oraz przeprowadzonym wywiadzie, umawiamy termin i prosimy Was o wpłacenie zadatku w wysokości 50 zł. Jest to zabezpieczenie dzięki, któremu mamy pewność, że pojawicie się na umówionej wizycie. Wszelkie instrukcje na temat gojenia przekazujemy po wykonaniu piercingu. Pamiętajcie, że po zrobieniu przekłucia i wyjściu ze studia jesteśmy pod naszą opieką cały czas. Pomagamy Wam i odpowiadamy na pytania podczas procesu gojenia. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat dbania o piercing to napisaliśmy o tym osobny artykuł, zapraszamy do lektury klikając tutaj.

Czekamy na Wasze wiadomości, dobrego dnia.

napisz do nas!

 

Wróć do bloga

Polecane

27.12.2022

Tatuaże handpoke

Tatuaże wykonywane metodą handpoke to swego rodzaju powrót do korzeni. Jest to technika dzięki, której tatuaż wykonujemy bez użycia maszynki, tylko za pomocą igły i tuszu. Dostajemy sporo zapytań o tego rodzaju dziarki. Jak wykonuje się tatuaże hanpokiem? Czy zajmujemy...

Czytaj dalej