Img 9427

Popularne tatuaże damskie 2023 cz.3

06 września, 2023

Lato minęło bardzo szybko i wszyscy już za nim tęsknimy. Chyba wszyscy mamy to poczucie, że powinno ono trwać zdecydowanie dłużej i mocniej! W związku z tym, że wchodzimy w trzeci kwartał tego roku to postanowiliśmy napisać kolejną część artykułu na temat najpopularniejszych tatuaży damskich 2023. Jest to temat, który zdecydowanie osiąga największą popularność na naszej stronie, dlatego nie chcemy zostawiać Was bez niczego. Przecież musicie mieć jakąś lekturę na powakacyjne wieczory, nie możemy dopuścić, żebyście się nudzili. 

Śmiało możemy stwierdzić, że okres wakacyjny w tatuażu, dał nam powiew świeżości. Dominowały zdecydowanie lżejsze formy sztuki ozdabiania ciała. Motywy graficzne, florystyka, mikrorealizm, czy handpoke to tylko, niektóre z bardziej chcianych stylówek. Mocno odeszliście od cięższych form, typu oldschool, neotraditional, czy blackwork. Cienki linie, subtelne, małe napisy, delikatne cieniowanie, czy dotwork przeważały w Waszych pomysłach. Z naszych obserwacji wynika rownież, że lato to czas na spontan, sporo z Was wpadało do naszego studia na małe spontaniczne dziarki. Były to najróżniejsze pomysły, ale może stwierdzić jedno, wszystkie były ekstra! No dobra, nie będziemy się tutaj już niewiadomo jak rozpisywać. Po prostu sprawdźcie najpopularniejsze tatuaże damskie 2023.

Tatuaż wakacyjny

To lekkie, letnie wzorki, które nie dominują, a podkreślają fajnie Wasze stylówki. Świetnie wyglądają w delikatnie zakrytych, nieoczywistych miejscach, które na codzień są nie do końca widoczne, ale w wakacje robią niezły szał. Jednym zdaniem, wydzierana kobieta wygląda po prostu ekstra!

Img 9427 Img 7449 Image0 Img 2750

Tatuaż napis

Napisy chyba zawsze już będą modne, szczególnie chętnie wykonują je sobie kobiety. I słusznie! Mały subtelny napis świetnie podkreśla kobiece wdzięki, wyraża różnego rodzaju przekonania. Zdarza się rownież, że jest w pewnym sensie ameultemem, który przypomina o ważnych rzeczach lub nawet dodaje odwagi.

Img 3333 Img 2746 Img 0575 Img 2724 Img 3269 Img 4386

Tatuaż dotwork

Kropki, kropki i jeszcze raz kropki. Ta technika mocno wpadła w damskie gusta i ostatnio króluje w naszych progach. Świetnie łączą się z geometrią, ale nie tylko. Krajobrazu, motywy zwierzęce, czy botaniczne wykonane dotworkiem, wyglądają obłędnie. Z resztą sami zobaczcie.

Img 2734 Img 2748 Img 2753 Img 2736

Mikrorealizm

Tutaj chyba nikogo nie zaskoczymy. Od jakiegoś czasu tatuaże mikrorealistyczne zawładnęły rynek i z dnia na dzień wykonujemy ich coraz więcej. Nie ma co się dziwić, wyglądają pięknie i w subtelny sposób pozwalają przedstawić ulubiony motyw.

Image4 Img 8360 Image3 Img 1793

To mega miłe, że coraz więcej z Was decyduje się na wykonanie dziarki w naszym studio. Szczególnie cieszy fakt, że po jednym skończonym tatuażu przychodzicie na następny. Jest to dla nas podwójne świadectwo tego, że to co robimy ma sens. Ale najbardziej jesteśmy szczęśliwi kiedy widzimy uśmiech na Waszych twarzach po ujrzeniu efektu końcowego. Nie ma nic cenniejszego.

Jeśli ten artykuł zainspirował Cię do spełnienia swojego marzenia o nowej dziarce to pisz do nas śmiało. Jesteśmy po to, żeby odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc Ci w wyborze idealnego wzoru, który będzie towarzyszył Ci przez całe życie. 
Każdy Twój pomysł chętnie omówimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące nowego tatuażu. Jeśli wolisz spotkać się z nami face to face to jak najbardziej wpadaj na kawkę do studia, tylko wcześniej napisz kiedy możesz nas odwiedzić. 

Wbijajcie na social media nasze i naszych artystów, żeby być na bieżąco. Znajdziecie tam informacje o wolnych terminach. Nowe projekty, które często można złapać w niższych cenach oraz możecie podejrzeć co na codzień dzieje się w Szelmie. 

 

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane