Img 3577

Szukamy tatuatora – dołącz do Szelma Tattoo Wrocław

10 stycznia, 2024

W lipcu ubiegłego roku przenieśliśmy się na ulicę Świętego Wincentego 59. Wreszcie mamy lokal jaki sobie wymarzyliśmy. 180m2 powierzchni, wygodna poczekalnia, osobne biuro dla managerów, przestronne sale do tatuowania i specjalna przestrzeń dla artystów, gdzie każdy może swobodnie usiąść, przygotować się do pracy, ale również wychillować. Projektując nowe studio zależało nam na tym, aby każdy z nas czuł się komfortowo i miał swoje wygodne miejsce do pracy. Dodatkowo bardzo istotne było, żeby klienci również mieli kawałek miejsca dla siebie, w którym mogą poczekać, napić się kawy i odprężyć przed tatuażem, czy piercingiem.

Img 5810 Img 9641 Img 5849 Zdjęcie 2023 11 21 08.29.41 Pm  Img 5813

Nowe studio dało nam możliwość stworzenia dwóch dodatkowych, w pełni wyposażonych stanowisk. W związku z tym postanowiliśmy rozpocząć rekrutację. Poszukujemy dwóch tatuatorów, którzy zasilą naszą szelmowską ekipę. Nie chcemy jednak za wszelką cenę zapełnić leżanek. Zależy nam na osobach doświadczonych, zaangażowanych, pracowitych, rozumiejących branżę. Dbających o swoją własną markę i social media oraz potrafiących zarządzać swoim kalendarzem.

Jesteśmy zgraną ekipą. Wielu z nas pracuje ze sobą od kilku lat, co świadczy o tym, że świetnie się rozumiemy. Uwielbiamy spędzać wspólnie czas, pomagamy sobie wzajemnie i zależy nam, aby wszyscy czuli się po prostu dobrze. Poza pracą jeździmy na wspólne wycieczki w góry, żeby wyluzować głowę, oderwać na chwilę od pracy, napić się i zwyczajnie dobrze bawić.

Img 5779 Img 5765 Img 3589 Img 3357 Img 3435

Kogo szukamy?

 • Osoby z doświadczeniem, która jest ambitna i pracowita, a zasady BHP ma „w małym palcu”.
 • Tatuatora, który buduje własną markę, prowadzi regularnie swoje kanały social media i ma świadomość rynku.
 • Artysty, który posiada własną bazę klientów i potrafi zapisać więcej niż dwa terminy w tygodniu.
 • Przede wszystkim dobrego i fajnego człowieka, który wie co to praca w zespole, lubi się pośmiać i traktuje życie z dystansem.

Co oferujemy?

 • Wysoki procent, do 70% udziału w tatuażach.
 • Zespół managerski, który zadba o Twój kalendarz, zamówienia, komfort pracy oraz pomoże w kontakcie z klientami.
 • Pakiet marketingowy i wsparcie, które pozwolą na zwiększenie Twoich zasięgów oraz pozyskanie nowych klientów.
 • Dedykowane materiały marketingowe (zdjęcia oraz rolki).
 • Udział w festiwalach branżowych.
 • Przede wszystkim normalność, dużo beki i luźne podejście.
 • Wyjazdy integracyjne (będziesz długo o nich opowiadać).

Jeśli chcesz dołączyć do spoko, wyluzowanej ekipy i zależy Ci na dobrej atmosferze oraz spokoju w pracy to pisz śmiało. Zaprosimy Cię na kawę, poznasz nas, zobaczysz gdzie możesz pracować oraz omówimy wszelkie szczegóły. Pamiętaj, że szukamy osób z DOŚWIADCZENIEM, praktykantom i osobom początkującym dziękujemy.

napisz do nas!

Wróć do bloga

Polecane